Challenges,  Foods,  Opruimen &zo

Weekmenu (in dit geval 6 dagen) voor ongeveer €30,00

Op Facebook ben ik lid van verschillende groepen waaronder de groep, Meer geld, minder stress – bespaartips. Hier komen diverse en de meest uiteenlopende tips voorbij waar ik zo van hou! Een item dat regelmatig terug komt is het budget en het doen van boodschappen, binnen een budget. Nu heb ik voor deze week ons menu (alleen avondeten voor 6 dagen) gemaakt en uitgerekend wat we voor 4 personen kwijt zijn en dat is net geen €30,00!

Wat ik mezelf meteen afvraag is waar gaat de rest van het geld dan heen voor de boodschappen? Brood, beleg en zuivel zijn een paar voorbeelden. Ik maak van tevoren een planning van wat we de komende week gaan eten. Het moet afwisselend zijn en natuurlijk geen kapitalen hoeven kosten. Ik kan soms ook de verleiding niet weerstaan en neem iets extra’s mee, iets lekker. Maar met een weekplan haal ik in een keer de boodschappen en is dat klaar. Geen onnodige verleidingen als ik nog snel iets in de supermarkt moet halen.

Soms ga ik eerst in de folders kijken wat er in de aanbieding is om een menu te maken voor de week maar meestal gooi ik het thuis in de groep. Nu kunnen voor vele folders geen handige tip zijn omdat je dan weer impuls-aankopen kan gaan plannen. Maar ik vind het fijn om ze door te bladeren, ik heb altijd wel ‘iets’ nodig, en zo kan ik zien waar iets wat we regelmatig gebruiken goedkoper is.

Via onder andere deze groep, Meer geld, minder stress – bespaartips, op Facebook lees ik dus regelmatig over mensen en hun budget waarbij ze het soms lastig vinden of juist een uitdaging om binnen een bepaald budget te blijven. Vele delen ook hun onkosten voor het eten maar een (week)menu kom ik niet vaak tegen. Daarom knal ik die van mij de wereld in, ter inspiratie.

We eten niet superfancy of met zogenaamde superfoods maar proberen groente en pasta’s met elkaar af te wisselen. Ik dek mezelf vast in omdat ik soms denk dat we niet gezond genoeg eten. Hoewel dat reuze meevalt, toch? Hihi.. Ik heb per product de prijs erbij geplaatst en aangegeven of ik het eerder heb gekocht of in een aanbieding of in de vriezer heb gedaan. Ik heb voornamelijk producten bij de Dekamarkt gekocht en als het ergens anders vandaan komt staat dat erbij vermeld.

Maandag

Spinazie met aardappelen, schnitzel en appelmoes staat op het menu, wel de a la crème versie hoor, uit de vriezer. In dit pak zit zo’n 750 gram. Hierbij eten we wat gekookte aardappelen die ik bij de AH koop. Een zak van 3 kilo kost ongeveer €3,79 en kan je meerdere maaltijden mee doen. Het bedrag is ruim gerekend van wat wij aan aardappelen eten. Natuurlijk eten we een stuk vlees, in dit geval een schnitzel die ik enige tijd geleden ingeslagen heb bij de Dekamarkt. Er was een aanbieding en ik heb een hoop vlees in de vriezer gedaan. Dit haal ik eruit als we er van gaan eten. Over het algemeen hebben we een grote pot appelmoes erbij staan, die heus niet helemaal op gaat!

Wat heb ik gebruikt?
* Spinazie €0,79
* Aardappelen €1,00
* 2 Schnitzels €1,00
* Pot appelmoes €0,49
Totaal van deze dag: €3,29

Dinsdag

Aardappelblokjes, slavink en groente uit een potje staat op het menu. Eten uit een potje of blikje doen we niet heel vaak meer omdat hier teveel zout in kan zitten. Maar omdat dochterlief ook haar wens had uitgesproken wat ze wilde eten staat dit vandaag op het plan. We hebben een blikje mais voor onze kleine man, en de rest eet van de doperwten en bonen uit een potje. De aardappelblokjes zijn van Aviko en liggen in het vriesvak. Deze liggen vaak standaard wel bij ons in de vriezer, altijd handig voor wat last-minute cooking. De zak word niet in zijn totaal gebruikt, ongeveer de helft, de prijs die ik hieronder heb staan is ook gebaseerd op de helft. Hierbij eten we slavink die ook ook in de aanbieding (van de maandag) bij de Dekamarkt heb gehaald.

Wat heb ik gebruikt?
* Aardappelblokjes €0,95
* Slavink €1,00
* Blikje mais €0,85
* Potje groente €0,89
Totaal van deze dag: €3,69

Woensdag

Vandaag eten we spaghetti. Volgens mij het duurste gerecht, maar wel eentje waar we twee keer van kunnen eten! Spaghetti kan je op gigantisch veel manieren maken en wij eten het dus als volgt. We gebruiken een pakje van de Honig, zo’n 350 gram half-om-half gehakt (gekocht bij de AH in de aanbieding!) en groente als twee rode paprika’s, courgette en een prei. Natuurlijk mogen de spaghetti slierten niet ontbreken. Ook deze zijn er in tig verschillende opties. Wij gebruiken die van de Honig, vezelrijk maar een eigen merk is wel veel goedkoper! De spaghettisaus, de helft blijft vaak over, vries ik in en eten we een andere keer weer van. De spaghetti slierten gebruiken we een half pak per maaltijd. Dus ook hier kunnen we tweemaal van eten. Het totaalbedrag kan dus ook nog door de helft, maar ik schaf het wel allemaal in deze week aan.

Wat heb ik gebruikt?
* Spaghetti €1,29
* Pakje €1,10
* Gehakt €2,30
* Courgette €0,59
* 2 rode paprika €1,78
* Prei €0,65
Totaal van deze dag: €7,71

Donderdag

Vandaag staat er een hutspotje op het menu. Hier halen we vrij weinig ingrediënten voor, de aardappelen hebben we al in huis (zie maandag) en hier bereken ik ook een ruimer bedrag omdat ik niet weet hoeveel ik er precies voor heb gebruikt. Bij de Dekamarkt kan je een zakje met winterwortelen kopen, de ‘gewone’ variant voor €0,75 of de ‘biologische’ variant voor €1,19. Voor deze maaltijd heb ik gekozen voor de ‘gewone’ winterwortelen. Ik gooi er een preitje door omdat we dat lekkerder vinden dan een portie uien. Ook een rookworst, in dit geval eigen merk, hoort er natuurlijk bij. Vaak blijft ook hier nog wel iets van over dus kunnen de kids in elk geval er nog een keertje van eten.

Wat heb ik gebruikt?
* Winterwortelen €0,75
* Aardappelen €1,00
* Prei €0,65
* Rookworst €1,55
Totaal van deze dag: €3,95

Vrijdag

Een super makkelijke dag want er staat pizza op het menu. Om er een een beetje een gezonde twist aan te geven eten we er sla bij. Sla zonder fratsen, dat dan weer wel! We hebben twee pizza’s en een zakje sla voor ons viertjes. Een zakje? Een gewone krop sla is goedkoper, dus daar is ook nog wat winst uit te halen.

Wat heb ik gebruikt?
* 2 Pizza’s Hawaï €4,68
* Zakje sla €0,99
Totaal van deze dag: €5,67

Zaterdag

Onlangs heb ik iets nieuws geprobeerd (voor mij iets nieuws dan hè!) Het heeft ook geen naam, maar bevat rijst, marinade saus van Conimex (ik hou me aanbevolen voor een goedkopere variant ;)), kipfilet die ik bij de AH in de aanbieding heb gekocht (2 kleine pakjes voor 3,50) en boontjes. Blijkbaar als ik dit allemaal door elkaar hussel is het best lekker! De kipfilet is niet veel, ik gok een kipfilet, maar deze maak ik in extra kleine stukjes voor ik ze in de marinade doe. Ik gebruik zo’n 320 gram sperziebonen, je kan zelf kijken hoeveel je gebruikt ik doe het gewoon op de gok. De rijst heb ik echt tijden geleden aangeschaft, lang houdbaar en ik heb geen idee wat een pakje kost.. Dus dat is het enige dat ik heb geschat op een euro voor wat ik nu heb gebruikt voor dit gerecht.

Wat heb ik gebruikt?
* Rijst €1,00
* Kip in stukjes €1,75
* Marinade in een zakje €0,63
* Sperziebonen €0,91
Totaal van deze dag: €4,29

Zondag

Hier zouden we de spaghetti kunnen eten om alles op te maken van deze week, maar in ons geval gaan we ergens anders eten. Anders zouden pannenkoeken ook nog een mogelijkheid kunnen zijn, deze maken we van bloem, eieren en melk.

Totaalplaatje

Welke kosten hebben we dan gemaakt:
Maandag €3,29
Dinsdag €3,69
Woensdag €7,71
Donderdag €3,95
Vrijdag €5,67
Zaterdag €4,29
Totaal voor afgelopen week: €28,60

Ik heb de (vloeibare) boter die we gebruiken om vlees te bakken niet meegenomen in dit menu. Misschien ben ik nog een aantal dingen vergeten, maar als je dan net iets over de €30,00 euro gaat valt het nog mee toch? Zeker voor 4 personen, al zeg ik het zelf.

Heb jij nog tips? Aanvullingen of iets anders dat je aan mij kwijt wilt over dit menu, laat dan even een reactie achter.

8 Comments

  • Stella Hartman

    Op Budgetweekmenu.nl zag ik een weekmenu voor 4 voorbij komen met veel groente, volgens mij nog geen 15,- Ze hebben daar veel goede weetjes in ieder geval.

  • Nine

    Leuk om te lezen! Persoonlijk neem ik idd liever diepvriesgroenten dan uit een potje, geen zout en suiker en ook lekker knapperig. Wij nemen dan bijv. Goedkoopste merk ah zak doperwten en zak sperziebonen. Dit eten we in een maaltijd met 2 volwassenen, 1puber, 1 kleuter en 1 dreumes ?
    De enige tip die ik je zou kunne geven is stap af van de pakkies en zakjes en maak je sauzen en marinade zelf. Ik dacht ook altijd dat het moeilijk/gedoe was maar internet weet een hoop ? en is goedkoper! Eerst beetje investeren in lekkere kruiden,Maar die gaan lang mee. Ook bijv voor pasta saus koop ik goedkoopste merk bij ah (roodwit) blikjes pure tomatenpuree. Dit kan je aanleggen met water en je (Italiaanse)kruiden en groentes, dan heb je je saus.je kan ook pakje passata kopen (gewone tomatensaus) dan hoe je het niet aan te lengen. Dit is beide ver onder euro. En lekkerder en gezonder zonder de zooi die in pakjes zit ??

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

− 2 = 1

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.